Çanakkale Askeri KostümüÇanakkale Savaşı Asker Kıyafetleri
Çanakkale Askeri KostümüÇanakkale Savaşı Asker Kıyafetleri

Çanakkale Askeri Kostümü Çocuk Kıyafeti (SKP8444)

Fiyat : ₺749,90(KDV Dahil)
₺97,49 'den başlayan taksitlerle
Yerli Üretim Aras Kargo Kargo Bedava 1000 Süper Hızlı Sevkiyat

Çanakkale Savaşı Asker Çocuk Kostümleri, Kuvayi Milliye kıyafetleri,

Ürün okul çağındaki gösteriler için Erkek çocuklarına özel tasarlanmıştır. Pantalon, Ceket, Palaska ve Şapka şeklinde 4 parçadan oluşmaktadır. Rahat kullanım için pantolon beli lastikli, gömlek yakadan çırtlıdır. Üründe kaliteli alpaka kumaş kullanılmaktadır. Talebe göre farklı Yunan, İngiliz, Fransız, İtalyan askerleri için farklı renk ve kumaşlar ile üretebilmekteyiz. 

Kuva-yi Milliye, Anadolu'nun Yunan, İngiliz, Fransız, İtalyan ve Ermeni birliklerince işgal edildiği ve Mondros Mütarekesi ile ağır koşulların dayatıldığı dönemde çeşitli yörelerde Osmanlı ordusunun silahlarının alınıp dağıtıldığı günlerde doğan bir milli direniş örgütüne verilen isimdir. Ya istiklâl ya ölüm! diyen Kuva-yi Milliye Askerleri, Kurtuluş Savaşı'nın ilk savunma kuruluşunu oluşturmaktaydı.

Çanakkale savaşı kıyafetleri, Çanakkale savaşı asker kıyafetleri, Çanakkale savaşı kostümleri, Çanakkale savaşı asker kostümleri, Kuvai Milliye Asker Kostümü, Çanakkale Askeri Kiralama, Çanakkale asker kıyafeti, Çanakkale asker kostümleri, Çanakkale asker kostümü, Çanakkale askeri kostümleri, Kurtuluş savaşı kıyafetleri, Kurtuluş Savaşı askeri Kostümü, Kuvayi Milliye Kıyafeti, Kuvayi Milliye Asker Kostümü, Kuvayi Milliye Kostümü, Çanakkale Zaferi,
Cinsiyet
Erkek
Yaş Grubu
Çocuk
Menşei
Yerli Üretim
Durumu
Hazırda bulunan ürün, yada bazı bedenler stokta mevcut.
Renk
Kahve
Malzeme
Alpaka Kumaş
Desen
Düz
Bakım
30 derecede elde yıkanabilir Ütülenebilir
NOT:
Bilgilendirme amaçlı belirtilen kumaş veya renk tonları stok durumuna göre farklılık gösterebilir İçerikte yazanların dışında görselde kullanılanlar ürüne dahil değildir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR