KostümPartim®

 

İade Koşulları Genel Bilgilendirme;

Öncelikle, ürünlerimizin tamamı %100 iyi niyet garantimiz altında olup; tarafımızdan kaynaklı eksik, yanlış yada hatalı gönderilerin bütün masraflarını karşılamakta olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Ambalajı açılmamış, kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşulu ile, "Bilgi ve Diğer Yükümlülükleri" sağlayan kullanıcılarımız satın aldığı ürünleri kargo teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde, "İade prosedürü" ile geri gönderebilirler.

18 Mart, 23 Nisan, Cadılar Bayramı ve Yılbaşı gibi sezonlar için verilen siparişlerde iade süresi, paket kargodan teslim alındıktan sonraki 3 iş günüdür.

 

İade Prosedürü;

Tarafımızdan iade onayının size iletilmesini takiben, ürünü orjinal ambalajı ile beraber (kullanılmamış, tahrip edilmemiş ve tekrar satılabilir durumda olması koşuluyla,

iade/değişim notunuz ile birlikte

kargo ücreti size ait olmak üzere,

Aras Kargo ile Acıbadem Şubesine

Alıcı ismi "KostümPartim" olarak yollayınız.

(Anlaşmalı olduğumuz için İade kodu gerekmemektedir.)

 

Geri Ödeme Bilgilendirmesi;

Ürünün iade koşulları ve prosedürüne uygun olarak tarafımıza ulaştığı gün, tutarının iadesi işleme alınacaktır. İade tutarının hesabınıza geçme süresi; Banka Havalesi ile verilen siparişlerde aynı gün, Kredi Kartı ile verilen siparişlerde banka provizyonlarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü, Kapıda Nakit Ödeme ile alışverişlerde paketin teslimatından 10 iş günü sonrasında ücret iadeniz banka hesabınıza yansımaktadır.

 

Bilgi ve Diğer Yükümlülükler;

* Ürünler günü birlik etkinliklerde kullanıma uygun olduğundan dolayı, ürün ile ilgili bir problem yada uyuşmazlık varsa müşteri ürünü kargodan teslim aldıktan sonraki gün iade bildiriminde bulunması gerekmektedir.

* Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

* Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade alınmayacak ve ücret iadesi yapılmayacaktır.

* Sizin adınıza gönderilen bir paketi siz ya da başka birisi teslim alacak olsa dahi, (örneğin sevkiyat sırasında hasar gördüğünü düşündüğünüz paketleri) teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer paketlemedeki hasar ürününüze zarar verdiyse kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Özellikle hasarlı paket teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş, paketten çıkacak eksik ürün ya da hasarı üstlenmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

Cayma Hakkının Geçerli Olmadığı Ürünler;

* İstek üzerine özel olarak üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler.

* Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (Peruk, İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)

* Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.

* Alıcı tarafından ilk kez açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, BluRay DVD, CD ve Kaset vb).

* Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.

* Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler.

* Online teslimat ile gönderimi sağlanan servis ve hizmet ürünleri, online oyunlar.

 

Değişim Süresi Hakkkında Bilgilendirme;

Etkinliğinize kısa bir süre kaldıysa veya iade koşullarında belirtilen yoğun sezonlarda* değişim talep ettiğiniz ürünün tekrar üretimi gerektiği durumlarda, paketinizin bizlere ulaştığında yeni bir sipariş gibi yeniden üretim sırasına gericeğini ve sitede belirtilen ürüne ait tahmini kargo süresinde gönderileceğini dikkate almanız gerekmektedir.

(Sezonlar: 18Mart, 23Nisan, 15Haziran, 31Ekim, 31Aralık etkinliklerinden önceki 4 haftalık süreç.) 

NOT: Belirtilen sezonlarda* yoğunluk nedeniyle sitede bilgi amaçlı belirtilen "tahmini kargo sürelerinde" bir-iki iş günü sarkmalar yaşanabilir.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR