KostümPartim® 2012 yılında kurulmuştur.


2008 yılından bugüne sektörün içinde olan deneyimli ekibi ile, kuruluşunu takip eden iki yıl süresince altyapı çalışmaları, tedarikçi/imalatçı firmalar ile iş birliklerinin sağlanmasının ardından

2014 Aralık ayında Online Satışa başlamıştır.

 

2017 sonunda kostümde lider firmalar arasına girerken, 

2019'dan bugüne İstanbul/Kadıköy’deki fiziki mağazasından toptan ve perakende olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

İnternet üzerinde yapılan dolandırıcılıklara karşı  KostümPartim® devlet kontrolünde olan (ETBİS) E-Ticaret Bilgi Sistemi’ne kayıtlı ve marka tescilli bir firmadır. 

İnternette güvenli alışveriş için, alışveriş yaptığınız sitede bu damganın olup olmadığını ve üzerine tıklayarak onay durumunu kontrol etmenizi sizlere tavsiye ederiz.

 

KostümPartim ETBIS Kayıtlıdır.


Girişimlerine devam eden KostümPartim® 2020 yılının son çeyreğinde NoelBabaKostümü.com adresini de bünyesine katmıştır. Hedefimiz; gerekli altyapının sağlanmasının ardından sizlere uygun fiyatlı Noel Baba Kostümlerinden, en lüks Noel Anne Kostümlerine kadar geniş bir yelpazede Yılbaşı Bebek ve Çocuk Kıyafetlerini tedarik etmek olacaktır.

 

Ayrıca dikkatinizi çekecek hizmetlerimiz;

*  Türkiye’nin ve dünyanın her yerine kargo gönderisi yapabilmekteyiz. Kostümlerimizi yurtdışına da kargo ile gönderiyoruz.

*  Sıklıkla Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere, Azerbaycan ve Türk vatandaşlarının yaşadığı Avrupa ülkelerine ürün gönderen bir firmayız.

*  Yurtdışı Kostüm Gönderisi için whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Whatsapp üzerinden ücretsiz aramak için tıklayın > (+90 544 556 7886)

 

Whatsapp ile Kapıda Ödeme Kostüm Kiralama Satın Al

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR