KostümPartim® 2012 yılında kurulmuştur.


2008 yılından bugüne sektörün içinde olan deneyimli ekibi ile, kuruluşunu takip eden iki yıl süresince altyapı çalışmaları, tedarikçi/imalatçı firmalar ile iş birliklerinin sağlanmasının ardından 2014 Aralık ayında Online Satışa başlamıştır.

2017 yılı sonunda kostümde lider firmalar arasına girerek, 
2019'dan günümüze İstanbul / Kadıköy’deki fiziki mağazasından toptan ve perakende olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

İnternet üzerinde yapılan dolandırıcılıklara karşı, KostümPartim® devlet kontrolünde olan (ETBİS) E-Ticaret Bilgi Sistemi’ne kayıtlıdır. İnternette alışveriş yapmadan önce, sitede bu logonun olup olmadığını ve üzerine tıklayarak kontrol etmenizi tavsiye ederiz.
 

KostümPartim ETBIS Kayıtlıdır.


Girişimlerine devam eden KostümPartim® 2020 yılının son çeyreğinde NoelBabaKostümü.com adresini de bünyesine katmıştır. Hedefimiz; bu site üzerinden de sizlere uygun fiyatlı Noel Baba Kostümlerinden, en lüks Noel Anne Kostümlerine kadar geniş bir yelpazede Yılbaşı Bebek ve Çocuk Kıyafetlerini tedarik etmek olacak.

 

Ayrıca dikkatinizi çekecek hizmetlerimiz;

  • Türkiye’nin ve dünyanın her yerine kargo gönderisi yapabilmekteyiz. Kostümlerimizi yurtdışına da kargo ile gönderiyoruz.
  • Sıklıkla Almanya, Fransa, Hollanda, İngiltere, Azerbaycan ve Türk vatandaşlarının yaşadığı Avrupa ülkelerine ürün gönderen bir firmayız.
  • Yurtdışı Kostüm Gönderisi için whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Whatsapp Sipariş Hattımız: (+90 544 556 7886)
 

Whatsapp ile Kapıda Ödeme Kostüm Kiralama Satın Al

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR